Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Oaza Nowej Drogi

Spotkania w soboty 11:30

Nazwa „Oaza Nowej Drogi” określa etap formacji przeznaczony dla młodzieży gimnazjalnej i nawiązuje do takich biblijnych pojęć, jak: „nowe życie” i „nowy człowiek” oraz do terminu: „droga” – którym określano chrześcijaństwo w czasach apostolskich.

 Oaza Nowej Drogi  stopnia jest formą przeżyciowych rekolekcji zamkniętych dla młodziezy w wieku od lat 13. Celem OND  stopnia jest porządkowanie wnętrza człowieka przez refleksję nad podstawowymi atrybutami człowieczeństwa oraz spojrzenie w przyszłość drogi życiowej uczestników oczyma wiary. Rekolekcje te są próbą rozpoznania własnej tożsamości i porządkowania swojego życia; badania: kim ja jestem jako chrześcijanin? Program Oazy Nowej Drogi przewiduje m.in.:
*codzienną modlitwę, przeżywanie Eucharystii,
*wspólne śpiewy, 
*spotkania w małej grupie,
*zdobywanie sprawności,
*pogodny wieczór,
*wyprawy odkrywcze i poznawcze.